Неофициальный Форум Бедронка

Читать отзывы

Вопрос такой, какая лучше карта? я понимаю, что накопительная лучше стимулирует людей покупать. Но как обстоит дело с поддержкой карты МОЯ Бедронка? Чтобы перейти к следующей скидке, необходимо, чтобы все предыдущие заказы были оплачены

Неофициальный форум
Неофициальный форум
Oferta
Oferta
Oferta
Oferta
Oferta
Oferta
Oferta
Oferta
Oferta
Oferta
Oferta
Oferta
Oferta
Oferta
Oferta
Oferta
Oferta
Oferta
Oferta
Oferta
Oferta
Oferta
Oferta
Oferta
1

Оценка продукции

Jak zwykłe biedronkowe "Kruszynki" niezbyt lubię i są dla mnie zbyt ubogie w dodatki, tak w tych w wersji brownie po prostu się ZAKOCHAŁAM. Są w formie paczki ciastek, dodatkowo na niektórych sklepach (u mnie na przykład) są też jako pojedynczo pakowane ciacho za bodajże 1,99zł. Właśnie dokańczam opakowanie tych w wersji Black&White, są absolutnie przepyszne, miękkie i powalająco czekoladowe, duże kawałki białej czekolady to też miły dodatek. Ciastkożercy- ucieszycie się, na litość boską spróbujcie tych ciastek!

Печенье Малышки Black&White
Печенье Малышки Black&White
2

Последние события

Последние события
Последние события

Witajcie ! Jak to u was jest na sklepach przyjmujecie sprzęt elektoroniczny i wszelkiego rodzaju urzadzenia które wymagają podpięcia do prądu w ramach zwrotu 14 dni ? Bo u nas przyjmujemy tylko do reklamacji takie sprzęty jeśli coś jest zepsute . Dlatego chociażby że ja nie jestem w stanie stwierdzić czy sprzęt nie był używany , czy jest sprawny ... Jak u Was do tego podchodzicie ?

Как часто Вы пользуетесь мобильным приложением?

387 голосов
3

Социальные пособия

chyba podaje się cel zapomogi, o ile dobrze pamiętam. Niech robią co chcą, gdzieś to mam już teraz,ale z praktyki i z obserwacji wiem,że dla tych 1000zł ludzie przekłamują rzeczywistość. Na nowe auto jest na wyjazd do Zakopca ,a o zapomogę piszą. Prywaciarze na ogół zatrudniają na najniższą a pod stołem wypłacają należne pieniądze więc mężowie za najniższą ,, pracują" plus pensja kasjerska na papierze wygląda na mało... oczywiście wiem,że są też uczciwi ludzie ,chcę w to wierzyć, ale akurat nie w moim otoczeniu. Chodzi mi tylko o to,że przez nieuczciwość i pazerność pomoc nie trafia tam gdzie jest naprawdę potrzebna, no ale to taka moja osobista dygresja w sumie to chodziło mi o to,żeby określić mniej więcej jaki może być próg, a przy okazji wylałam swoje żale zapominając,że przecież jako zks mam bombę pieniędzy, zapomogi są dla kasjerów :) i to chyba na 3/4 etatu,albo mającymi męża na tzw najniższej :) życzę Wam z całego serca,żębyście nie musieli pisać o zapomogi i sobie też :)

ПОСОБИЕ в Biedronke
ПОСОБИЕ в Biedronke
Shares 2760

Рейтинг

5
Всего: 7
★ 5
★ 3
★ 1
Добавить комментарий
 1. Роман
  02 Августа 2021

  случано забокировал карту бедрььонки как разблокировать

 2. Віталік
  31 Декабря 2020

  Хочу зареєструвати нову карту бо стару втратив але до мого номеру прив'язана стара як відвязати номер від старої карти?

 3. Оксана
  18 Декабря 2020

  Утеряна карта

 4. Сергей
  02 Ноября 2020

  Потеряна карка бедренки,что можно?как востановить?

 5. Anton
  20 Октября 2020

  Утеряна карта.

 6. Нукри
  16 Марта 2020

  Забыл пароль

 7. Mieczyslaw
  12 Февраля 2020

  nie moge zarejestrowac karty

Наш сайт использует cookies

Этот сайт использует файлы cookie. Продолжая пользоваться сайтом, вы соглашаетесь с их использованием.

Close